אודות ד"ר צחי טופלברג

הדרך לזוגיות מאושרת, פוריות והורות טובה היא לא תמיד קלה, אך ברגע שלומדים להתמודד עם מהמורות הדרך ומגיעים ליעד הנכסף, אושר ושמחה גדולה ממלאים את החיים.

אם גם אתם חווים קשיים בפריון בדרך להריון, אם אתם חשים שמשהו חוסם אתכם מזוגיות מאושרת, פוריות והורות טובה, אם אתם מבקשים לעצמכם את המתכון הורות טובה ולהרחבת המשפחה – אתם במקום הנכון!


ד"ר צחי טופלברג, פסיכותרפיסט הוליסטי מומחה בטיפולי פוריות נפשיים ורגשיים הינו הכתובת עבורכם.

ד"ר צחי טופלברג הינו פסיכותרפיסט הוליסטי, מאמן בכיר, חבר לשכת המאמנים בישראל ומגשר המתמחה בגישור לענייני משפחה. בשנים האחרונות התמקדותו העיקרית של ד"ר טופלברג היא טיפולי פוריות נפשיים ורגשיים אשר ייעודם לסייע לזוגות הנתקלים בבעיות פוריות אשר מקורן בחסמים, להרות בצורה טבעית.

במהלך שנות ניסיונו הרבות, צבר הד"ר ארגז כלים רב ערך אשר כולל מגוון רחב של שיטות אפקטיביות אשר ייעודן איתור חסמים והסרתם.
באמצעות הידע המקצועי הרב, הכלים היישומיים והשיטות האפקטיביות אשר ברשותו, מסייע ד"ר טופלברג לנשים ולזוגות בהתמודדות עם טראומות עבר והסרת חסמים שונים אשר - מונעים מהם להרות, מקשים עליהם לחוות זוגיות מאושר, מפריעים להם ליהנות ממיניות בריאה ובעצם חוסמים להם את הדרך מחיי משפחה מספקים והרמוניים – כפי שמגיע להם.

שיטת טופלברג לטיפולי פוריות נפשיים ורגשיים


שיטת REBOUND PSYCHOTHERAPY הינה פרי פיתוחו של ד"ר צחי טופלברג - מטרת השיטה היא שחרור של טראומות עבר וחסמים נפשיים אשר מהווים לעיתים כגורם המונע מאישה להרות.
באמצעות השיטה ניתן לייצר אצל המטופלת ולעיתים גם אצל בן זוגה הפרדה בין החלק הקוגניטיבי, החסם אשר מונע היריון והחזקות המובנות בדנ"א. תהליך זה מאפשר יצירת שינוי בהתנהלות הפנימית באמצעותו נפתחת הדרך לכניסה טבעית להיריון וללידה.

אם גם אתם מבקשים להרות אך נתקלים בקשיים אשר מקורם לא נובע מליקויים גופניים. אם גם אתם חשים כחסמים מונעים מכם ליהנות מזוגיות מאושרת, מיניות בריאה והורות טובה – אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר צחי טופלברג ולהתחיל בטיפול מהיר ויעיל אשר יפתח לכם את הדרך לכניסה טבעית להיריון וללידה. .

 

טיפולים בקליניקה של דר' צחי טופלברג חוברת דיגיטלית להורדה בחינם

התקשרו 054-6968855
או השאירו הודעה

מעוניין לקבל מידע ועדכונים