טיפולים בקליניקה של ד"ר צחי טופלברג

פוריות טובה

הריון טומן בחובו שלמות ואושר גדול עבור בני הזוג. אך לעיתים הדרך אל האושר היא דרך חתחתים אשר לעיתים הופכת לסיוט. ד"ר צחי טופלברג, פסיכותרפיסט הוליסטי מומחה בטיפולי פוריות נפשיים ורגשיים מציע הליך אימון והדרכה אשר בכוחו להוביל אל האושר הגדול.

 לא תמיד הדרך להשגת היריון היא קלה ומהירה - זוגות רבים מוצאים את עצמם נתקלים בקשיים רבים בדרך להשגת ההיריון המיוחל. מקור הקשיים יכול להיות נעוץ בסיבות רבות, כאשר לעיתים הסיבה לאותם קשיים היא בחסמים נפשיים אשר מונעים מהאישה להיכנס להיריון.

זוגות אשר מתמודדים עם קשיים להרות לאורך זמן, ייפנו בשלב מסוים לרפואה במטרה לאתר את מקור הבעיה ולמציאת פתרון.
בכדי לאתר את הבעיה, יעברו בני הזוג סדרה של בדיקות רפואיות אשר מטרתן לשלול בעיות. במקרים רבים, לא ימצא כל מקור רפואי לבעיה והמלצת הרופאים תהיה להתחיל טיפולי פוריות.
אז רגע לפני שמתחילים בטיפולים חשוב להכיר את כל האפשרויות ולדעת שישנם עוד פתרונות.

אם גם אתם מנסים להרות, אך מתקשים בהשגת התוצאות – חשוב שתדעו שקשיים אלו הם טבעיים והסטטיסטיקה מראה שקשיים אלו מהווים ברמה כזאת או אחרת את נחלתם של 10 עד 15 אחוז מהזוגות -  כאשר במקרים רבים הסיבה לכך טמונה בחסמים רגשיים.
 
ד"ר צחי טופלברג, פסיכותרפיסט הוליסטי מומחה בטיפולי פוריות נפשיים ורגשיים מתמחה בזיהוי החסמים והחרדות והסרתם.
הטיפול של ד"ר טופלברג כולל שימוש בכלים אפקטיביים אשר ייעודם איתור מקור החסמים והסרתם – בין הטיפולים בהם עושה הד"ר שימוש גם שיטת הטיפול שהוא פיתח - REBOUND SYCOTHERAPY. כלים אלו מאפשרים לד"ר לסייע לזוגות להשיג את ההיריון המיוחל וזאת באמצעות הריון טבעי, נטול הליכים פולשניים רפואיים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר טופלברג ולעשות את הצעד הראשון והמשמעותי בדרך להריון טבעי. 

אודות דר' צחי טופלברג

התקשרו 054-6968855
או השאירו הודעה

מעוניין לקבל מידע ועדכונים