טיפולים בקליניקה של ד"ר צחי טופלברג

מיניות טובה

הדרך למיניות בריאה וטובה היא מורכבת ודורשת הרבה רצון, כוונה ואומץ. אך בסוף הדרך ממתינים לכם, סיפוק, קרבה וזוגיות בונה וטובה יותר.

 


אנחנו יצורים מיניים וככאלו אנו שואפים לחיי מין בריאים ומספקים עם בני הזוג שלנו ובכלל. במקרים בהם השאיפה הזאת אינה מתממשת בחיינו, נחוש תסכול ולעיתים גם ריחוק מבן הזוג שלנו אשר יכול להוביל בסופו של דבר למשבר בזוגיות.

ישנן סיבות רבות הגורמות לבעיות בחיי המין בין בני זוג – הסיבות יכולות להיות חסמים אצל אחד מבני הזוג או אצל שניהם, טראומות ילדות או קצרים בתקשורת בין הבעל לאישה - המשותף לכל אותן הסיבות נעוץ בעובדה שבכדי ליהנות ממיניות בריאה ותחושת שלמות עם גופנו, אשר תמלא אותנו באושר ותאפשר לנו לחיות חיים טובים ומלאים יותר, צריך לעשות מעשה – לאתר את מקור הקשיים ולמצוא להם פתרונות.

אז נכון, שזה לא תמיד פשוט לעשות את הצעד הזה, לפתוח ולחטט במקום האינטימי ביותר, אך יחד עם זאת, חשוב לראות לכל אורך הדרך את המטרה החשובה מכל – חיי מין בריאים ומספקים, אשר בכוחם להשפיע גם על זוגיות קרובה ושלמה יותר וגם על איכות חיים טובה יותר.

רגע לפני שאתה הולכים לישון שוב כשאתם מתוסכלים ולא בהכרח יודעים איך לבטא או לשתף את בן או בת הזוג שלכם בנוגע לתסכול הזה. רגע לפני שאתם מתעוררים על "צד שמאל" בגלל חוסר סיפוק מהלילה שלפני, חשוב שתדעו שיש פתרון - הליך אימון אישי במסגרתו תאותר הסיבה אשר גורמת לקשיים ולאט לאט יוסרו החסמים, ותיפתח הדרך למיניות בריאה, לקשר זוגי טוב יותר ולחיים מאושרים וטובים יותר.
ד"ר צחי טופלברג, פסיכותרפיסט הוליסטי מומחה בטיפולי פוריות נפשיים ורגשיים, מציע לכם הליך אימון והדרכה בדרך למיניות בריאה ולחיים טובים יותר.

אודות דר' צחי טופלברג

התקשרו 054-6968855
או השאירו הודעה

מעוניין לקבל מידע ועדכונים