טיפולים בקליניקה של ד"ר צחי טופלברג

זוגיות מאושרת

כולנו מבקשים לעצמנו זוגיות טובה ומאושרת, אך נתקלים לעיתים בקשיים בדרך אל היעד - זיהוי מקור הקשיים והסרתם יכולים להקנות לנו את המתכון לזוגיות נפלאה והרמונית – בדיוק כפי שמגיע לנו.
ד"ר צחי טופלברג פסיכותרפיסט הוליסטי מציע כלים והדרכה בדרך לזוגיות הרצויה.

 

 

כישלונות רבים בתחום הזוגי, יכולים לגרום לנו לחוש שהדרך היחידה בה נחווה זוגיות מאושרת, היא רק על ידי צפייה בסרטים הוליוודיים או בספרים הרומנטיים שתמיד מסתיימים באושר אינסופי.
אז להרים ידיים או לוותר על זוגיות מאושרת רק בגלל קשיים או כישלונות מהעבר לא טומנים בחובם כל תועלת והם רק יכולים להרחיק אותנו עוד יותר מזוגיות שזאת?
הדרך לזוגיות מאושרת היא אפשרית ומציאותית, בשלב הראשון צריך קצת אמונה ובשלב הבא, רצוי לעשות צעד בדרך להשגתה. 

הקשיים בדרך לזוגיות מאושרת יכולים להופיע בשלבים שונים – חלק יתקלו בקשיים במציאת בן זוג מתאים וימצאו את עצמם מתמודדים עם תסכולי הבדידות. חלק אחר ימצא את עצמו בתוך מערכת זוגית אשר רחוקה מלהיות מספקת וכל קשר בינה לבין אושר יהיה מקרי בהחלט.
אין זה משנה באיזה שלב על סקלת הזוגיות אתם מצויים או מהי הסיבה הנקודתית בגינה זוגיות מאושרת אינה מהווה את נחלתכם – הפתרון יגיע רק באמצעות מעשה אותו תצטרכו לעשות ודרך אותה תצטרכו לעבור בכדי להשיג בסופו של דבר זוגיות טובה, יציבה ובונה.

אז אם גם אתם מבקשים לעצמכם זוגיות מאושרת, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר צחי טופלברג פסיכותרפיסט הוליסטי.
ברשות ד"ר טופלברג כלים אפקטיביים אשר ייעודים איתור החסמים והקשיים השונים אשר מונעים מכם את האושר בזוגיות. יחדיו, תצעדו בדרך משותפת אשר בסופה תוכלו לאפשר לעצמכם ליהנות מזוגיות טובה, בריאה ובונה וליהנות מהאושר אשר מגיע לכם.

אודות דר' צחי טופלברג

התקשרו 054-6968855
או השאירו הודעה

מעוניין לקבל מידע ועדכונים