טיפולים בקליניקה של ד"ר צחי טופלברג

בניית משפחה

כולנו חולמים על משפחה מלוכדת ומאושרת אשר יחסים הרמוניים ואהבה גדולה שוררים בין כל חבריה - אך בכדי להגשים את החלום הגדול והחשוב הזה צריך לעיתים לעבור דרך.

 


רבים מאתנו מרגישים את הצורך להעניק חיבוק חם ואוהב לילד או להגיד מילים חמות לבן הזוג, ככה סתם בלי סיבה, רק שמשהו חוסם אותנו מלעשות כן ומונע מאתנו רגע של חום ואהבה – מדובר באותו חסם אשר מקשה עלינו בבניית משפחה מגובשת, אוהבת והרמונית – המשפחה שמגיע לנו להיות חלק ממנה.

הקשיים בבניית משפחה יכולים לתפוס כל אחד בנקודה אחרת - חלק ייתקלו בקשיים בבניית זוגיות טובה ומאושרת אשר תוביל להקמת משפחה. יהיו כאלו שהקשיים יתפסו אותם בדרך להשגת הריון ראשון וזאת בעקבות לחצים או חסמים אותם יהיה קשה להסיר. אחרים יכולים למצוא את עצמם מתקשים בהרחבת המשפחה בעקבות קשיים בזוגיות או קשיים כהורים לילד אחד או שניים.
המשותף לכל מי שחווה קושי מסוג כזה או אחר בדרך לבניית משפחה מאושרת, הוא בקיומם של חסמים המונעים את הליך בניית המשפחה ובצורך לאתרם ולהסירם - הליך של הדרכה וייעוץ יהווה כדרך הנכונה להשגת המטרות הרצויות.

אז אם גם אתם חווים קשיים ומוצאים את עצמכם מתמודדים עם כשלים כאלו ואחרים בדרך לבניית משפחה הרמונית ומאושרת - חשוב שתדעו שמדובר בקשיים טבעיים וניתן להסירם.

זכרו, שהחיבוק החם, מילות האהבה, הדאגה ההדדית וההרמוניה מצויים בהישג ידכם, אתם רק צריכים לקחת את הצעד הזה אשר יסיר את החסמים המונעים מכם להגיע לשם.

ד"ר צחי טופלברג, פסיכותרפיסט הוליסטי מומחה בטיפולי פוריות נפשיים ורגשיים הינו בעל הידע והכלים היישומיים בדרך לבניית משפחה מאושרת ומלוכדת.
אתם מוזמנים ליצור קשר ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך להשגת המטרה. 

אודות דר' צחי טופלברג

התקשרו 054-6968855
או השאירו הודעה

מעוניין לקבל מידע ועדכונים