טיפולים בקליניקה של ד"ר צחי טופלברג

הורות טובה

כולנו שואפים להיות הורים טובים, אך אין בידנו מתכון או ספר קסמים אשר בכוחו להפוך אותנו להורים שהיינו רוצים להיות. באמצעות הסיוע והתמיכה הנכונה, נוכל למצוא את הדרך להורות טובה ולמשפחה הרמונית ושמחה.

ד"ר צחי טופלברג, פסיכותרפיסט הוליסטי מציע הליך אימון אישי במהלכו יינתנו כלים יישומיים בדרך להורות טובה יותר.

 


 אם היה גמד קטן שיושב לנו על הכתף ולוחש לנו מה עושים ומה לא עושים בדרך להורות טובה וליחסים בריאים והרמוניים עם הילדים, החיים של כולנו היו הרבה יותר קלים.
אבל מכיוון שאנחנו חיים בעולם נטול גמדי קסם שכאלו, רבים מאתנו מוצאים את עצמם מתמודדים על בסיס יומי עם קשיים בהורות ולעיתים גם עם חוסר אונים בהתמודדות מול הילדים במצבים מסוימים.

הדרך להורות טובה כרוכה בתהליך בן מספר שלבים ודורשת עבודה קשה – במהלך הדרך לומדים ההורים לזהות את מקור הקשיים ולהבין את הדרכים השונות באמצעותם ניתן לפתור אותם. מקור הקשיים בהורות יכול לנבוע מסיבות רבות - טראומות ילדות,  חסמים, בעיות בתקשורת, קשיים ואי הסכמות בזוגיות וסיבות רבות נוספות. המשותף לכל אותן הסיבות הוא העובדה שבכדי לשפר את ההורות צריך לעשות מעשה, לאתר את מקור הבעיה ולמצוא את הדרך לפתרונה.

אם גם אתם חווים קשיים אל מול הילדים ומוצאים את עצמכם מתמודדים עם חיפוש אחר תשובה לשאלת השאלות - "האם אנחנו הורים מספיק טובים?", חשוב שתדעו שיש דרך אשר יכולה לסייע לכם לחוש שלמות גדולה יותר עם אופן תפקודכם כהורים ולשפר את הקשר עם הילדים.

 ד"ר צחי טופלברג ילווה אתכם בדרך ממוקדת מטרה להורות טובה - ברשות ד"ר טופלברג כלים יישומיים ואפקטיביים לאיתור מקור הבעיות השונות ולהשגת הפתרונות בדרך לשיפור היחסים עם הילדים ולתפקוד טוב יותר כהורים.

אודות דר' צחי טופלברג

התקשרו 054-6968855
או השאירו הודעה

מעוניין לקבל מידע ועדכונים